Yhteystiedot

Anders Björk


Huoltomies

044-755 7140

Andreas Forsman


Kiinteistöisänta

0440 850966

andreas.forsman@pedersore.fi

Andreas Forsman


Huoltomies

044-756 4894

Anita Löfdahl


Kirjastonhoitaja

(06) 7850 278

anita.lofdahl@pedersore.fi

Anja Lillqvist


Ruokahuoltopäällikkö

06-785 0265

anja.lillqvist@pedersore.fi

Ann-Britt Forsblom


Varhaiskasvatuksen erityislastenopettaja

(06) 785 0329

044-085 0886

ann-britt.forsblom@pedersore.fi

Ann-Christin Källros


Lomitussihteeri

044-727 7956

ann-christin.kallros@pedersore.fi

Ann-Helen Mäkelä


(06) 785 0538

050-343 2503

ann-helen.makela@pedersore.fi

Ann-Margret Hjulfors


Nuoriso-ohjaaja

044-5850 877

ann-margret.hjulfors@pedersore.fi

Ann-Sofi Granholm


Johtava lomittaja

050-350 2989

ann-sofi.granholm@pedersore.fi

Anna-Karin Pensar


Kaavoittaja

(06) 785 0324

044-755 7619

anna-karin.pensar@pedersore.fi

Anne Lind


Avustaja

040-7687497

anne.lind@pedersore.fi

Anne Törnqvist


Kiinteistösihteeri

(06) 785 0153

anne.tornqvist@pedersore.fi

Anne-Maj Tuomi


Kanslisti

(06) 785 0123

pedersore.kommun@pedersore.fi

Annette Roslund


Kirjastovirkailija

(06)7850 579

annette.roslund@pedersore.fi

Aron Bäckström


Kiinteistönhoitaja

050-3226 950

Åsa Nyberg-Sundqvist


(06) 785 0274

050-596 3411

asa.nyberg-sundqvist@pedersore.fi

Benny Gunell


Maaseutusihteeri

(06) 785 6135

044-755 7687

benny.gunell@pedersore.fi

Bernt Borgmästars


Kiinteistönhoitaja

050-5545 719

Bernt Skriko


Johtava lomittaja

044-085 0867

bernt.skriko@pedersore.fi

Britt-Helen Sundqvist


Kirjastovirkailija

(06) 7850 570

britt-helen.sundqvist@pedersore.fi

Camilla Dahllund


Palkanlaskija

(06) 785 0118

camilla.dahllund@pedersore.fi

Camilla Nyman


Varhaiskasvatuksen erityislastenopettaja

(06) 785 0330

044-555 7618

camilla.nyman@pedersore.fi

Carina Ahlvik-Fors


Rakennustarkastaja

virkavapaalla 31.12.2020 saakka

Carina Hägg


Taloussihteeri

(06) 785 0254

carina.hagg@pedersore.fi

Carina Ström


Kanslisti

(06) 7850 327

carina.strom@pedersore.fi

Carina Wärn


Kansliapäällikkö

(06) 785 0103

044-0422103

carina.warn@pedersore.fi

Carola Koivu


Päiväkodinjohtaja

(06) 785 0577

044-755 7042

carola.koivu@pedersore.fi

Carola Sjöblom


(06) 785 0256

044-0850256

carola.sjoblom@pedersore.fi

Catarina Herrmans


Varhaiskasvatusjohtaja

(06) 785 0201

044-585 0201

catarina.herrmans@pedersore.fi

Charlotte Sandén


Päiväkodinjohtaja Dressinen förskola/daghem

(06) 785 0220

044-775 0220

charlotte.sanden@pedersore.fi

Christian Backlund


Rehtori

(06) 785 0527

040-056 8619

christian.backlund@pedersore.fi

Christopher Långnabba


Huoltomies

044-723 1886

Frank Hjulfors


(06) 785 0535

frank.hjulfors@pedersore.fi

Fredrik Djupsjöbacka


(06) 785 0321

044-755 7601

fredrik.djupsjobacka@pedersore.fi

Glenn Sundstedt


(06) 785 0530

050-531 6791

glenn.sundstedt@pedersore.fi

Görel Lönnbohm-Hatt


(06) 785 0155

gorel.lonnbohm-hatt@pedersore.fi

Greger Lindström


Kiinteistönhoitaja

044-585 0871

Gullan Åström


Kanslisti Sursik skola

(06) 785 0257

gullan.astrom@pedersore.fi

Gun Engström


Kirjastovirkailija

(06) 7850 279

gun.engstrom@pedersore.fi

Gun Holmström-Skrabb


Esikoulunjohtaja

(06)785 0544

044-299 0481

Gun-Helen Andtfolk


Kanslisti

(06) 785 6136

gun-helen.andtfolk@pedersore.fi

Gunder Härtull


Lomitussihteeri

044 755 7731

gunder.hartull@pedersore.fi

Gunilla West


Päiväkodinjohtaja

(06) 7850 548

044-085 0548

gunilla.west@pedersore.fi

Guy Edfelt


Kiinteistönhoitaja

050-554 5718

Guy Sjö


Tietoturvavastaava

+358 50 3304851

guy.sjo@pedersore.fi

Hanna Björk


Lomituspalvelun johtaja

hanna.bjork@pedersore.fi

06-785 0160

Hanna Molander


(06) 785 0513

hanna.molander@pedersore.fi

Hans Björklund


Mestari viheralueet

050-554 5726

hans.bjorklund@pedersore.fi

Harald Lassila


Huoltomies

044-7557 684

harald.lassila@pedersore.fi

Heidi Söderström


Lastenhoitaja

heidi.soderstrom@pedersore.fi

Henrik Antfolk


Kiinteistönhoitaja

044-755 7668

Ida Kecklund


044 7557695

ida.kecklund@pedersore.fi

Jan-Erik Backa


Talous- ja kehitysjohtaja

(06) 785 0113

050-505 6113

jan-erik.backa@pedersore.fi

Jeanette Fagerholm


Kanslisti

(06) 785 0159

jeanette.fagerholm@pedersore.fi

Jennie Lassfolk


Kurator

(06) 7850 296

044-755 7659

jennie.lassfolk@pedersore.fi

Jennie Wikström


Ympäristötarkastaja

050 3260 736

jennie.wikstrom@pedersore.fi

Jenny Strandén


Aamu- ja iltapäiväkerhon ohjaaja

050-344 7862

jenny.stranden@pedersore.fi

Jenny Sundkvist


Maaseutupäällikkö

(06) 785 0157

044-755 7157

jenny.sundkvist@pedersore.fi

Jessica Lassfolk


Rahastonhoitaja

(06) 785 0116

jessica.lassfolk@pedersore.fi

Jessica Roos


Aamu- ja iltapäiväkerhon ohjaaja

044-085 0816

jessica.roos@pedersore.fi

Jigor Nykvist


Tvt-tukihenkilö

(06) 7850 486

+358 44 7557840

jigor.nykvist@pedersore.fi

Jimmy Sundqvist


Rakennusmies

050-536 7730

Joel Kackur


Esimies

044-7557 141

Johan Rosengård


Johtava huoltomies

044-755 7026

Johan Storbjörk


(06) 785 0519

johan.storbjork@pedersore.fi

Johan Värnström


Suunnitteluinsinööri

(06) 785 0158

050-562 5708

johan.varnstrom@pedersore.fi

Johnny Nylund


Apulais rakennustarkastaja

06-7850151

050-562 5703

johnny.nylund@pedersore.fi

Kaj Saviaro


Kiinteistönhoitaja

050-466 3213

Katarina Barkar


Projektkoordinator

(06) 7850 140

katarina.barkar@pedersore.fi

Katta Svenfelt


Projektisihteeri

(06) 785 0119

050-405 4256

katta.svenfelt@pedersore.fi

Keijo Mäkitalo


Urheilukentän hoitaja

044-567 4850

 

Kenneth Rönnskär


Kiinteistönhoitaja

044-085 0998

Kerstin Löfholm


Kanslisti

(06) 785 0327

kerstin.lofholm@pedersore.fi

Kjell Gripenberg


TJ konserniyhtiöt

(06) 785 0152

050-554 5724

kjell.gripenberg@pedersore.fi

Lena Enqvist


Palkanlaskija

(06) 785 0106

lena.enqvist@pedersore.fi

Lilian Åstrand-Blomqvist


Lastenhoitaja

lilian.astrand-blomqvist@pedersore.fi

Lilian Björk-Uotinen


Aamu- ja iltapäiväkerhon ohjaaja

044-364 6951

Lillemor Björkvik


Kanslisti

(06) 785 0326

lillemor.bjorkvik@pedersore.fi

Lisa Ahlvik


Erikoiskirjastonhoitaja

06-7850 298

044-7557 699

lisa.ahlvik@pedersore.fi

Lise-Lotte Vähäkangas


Kirjastovirkailija

(06) 7850 573

lise-lotte.vahakangas@pedersore.fi

Lolan Häll


Kiinteistönhoitaja

(06) 766 5168

Majlen Rajby


Kanslisti

(06) 785 0275

majlen.rajby@pedersore.fi

Malin Henricson


Tiedottaja

050 574 8799

malin.henricson@pedersore.fi

Malin Muukkonen


Kurator

(06) 785 0296

044-085 0296

malin.muukkonen@pedersore.fi

Margaretha Lampa


Kanslisti

06-785 0203

margaretha.lampa@pedersore.fi

Mari-Louise Rönnqvist


Kanslisti

(06) 785 0273

pedersore.gymnasium@pedersore.fi

Mari-Louise Rönnqvist


Nuorisosihteeri

(06) - 7850283

050-5345 953

mari-louise.ronnqvist@pedersore.f

Maria Berglund


Lomitussihteeri

(06) 785 0164

044 728 2597

maria.berglund@pedersore.fi

Maria Björkgård


Kanslisti

(06) 785 0157

044-755 7157

maria.bjorkgard@pedersore.fi

Maria Östberg


(06) 785 0290

maria.ostberg@pedersore.fi

Maria Tokou


Kanslisti

(06) 785 0104

maria.tokou@pedersore.fi

Marie-Louise Thylin


Tekstiiliopettaja

(06) 785 0276

050-562 2385

marie-louise.thylin@pedersore.fi

Marina Granqvist


Johtava lomittaja

(06) 785 0166

044-755 7712

marina.granqvist@pedersore.fi

Martin Ahlskog


(06) 785 0255

044-7557 661

martin.ahlskog@pedersore.fi

Mika Järvinen


Koulutoimenjohtaja, rehtori

(06) 785 0514

mika.jarvinen@pedersore.fi

Mikael Björklund


Musiikkiopettaja

(06) 785 0276

044-3512 758

mikael.bjorklund@pedersore.fi

Mikael Hansson 


Kiinteistönhoitaja

050-562 5710

Mimmi Östman


Kurator

050-5375 926

Monica Holmgård


(06) 785 0533

monica.holmgard@pedersore.fi

Monica Käcko


(06) 785 0516

050-595 3879

monica.kacko@pedersore.fi

Monika Asplund


(06) 785 0121

050-4094 338

monika.asplund@pedersore.fi

Monika Eklund-Laurila


06 - 7850 271

050-4349146

monika.eklund-laurila@pedersore.fi

Nancy Thylin


Kanslisti

(06) 785 0253

nancy.thylin@pedersore.fi

Nina Perälä Nyman


Työllistämiskoordinaattori

(06) 785 0105

044-709 5741

nina.perala-nyman@pedersore.fi

Pamela Eklund


Kirjastovirkailija

(06)7850 572

pamela.eklund@pedersore.fi

Patricia Forsström


Suunnitteluinsinööri

(06) 785 0319

patricia.forsstrom@pedersore.fi

Patrik Sandström


Johtava huoltomies

044-755 7657

Peter Grön


Kiinteistönhoitaja

044-585 0870

Peter Hatt


Kiinteistönhoitaja

050-562 5701

peter.hatt@pedersore.f

Peter Sundqvist


Kiinteistöpäällikkö

(06) 785 0170

044-755 7662

peter.sundqvist@pedersore.fi

Peter Wikström


Tekninen isännöitsijä

(06) 785 0331

044-755 7694

peter.wikstrom@pedersore.fi

Petra Hautakoski


vt. johtava lomittaja

050-443 6961

petra.hautakoski@pedersore.fi

Pontus Backlund


Liikuntasihteeri

06 7850281

044-7168713

pontus.backlund@pedersore.fi

Ritva Kulla


(06) 785 0291

ritva.kulla@pedersore.fi

Roger Granqvist


Kiinteistönhoitaja

050-562 5705

Rolf Sundqvist


Opetusjohtaja

(06) 785 0250

050-514 7230

rolf.sundqvist@pedersore.fi

Sara Sandén


Kirjastovirkailija

(06) 7850 574

sara.sanden@pedersore.fi

Sebastian Dahlman


Esikoulunjohtaja

(06)785 0543

044-563 2324

sebastian.dahlman@pedersore.fi

Sofia Östman


Lastenhoitaja

(06)785 0543

sofia.ostman@pedersore.fi

Sofie Östman


Lastentarhaopettaja

044-7557 664

sofie.ostman@pedersore.f

Solveig Hortans


Kirjastonjohtaja

(06) 7850 277

044-7328 311

solveig.hortans@pedersore.fi

Sonja Hanhikoski-Sacklén


Kurator (Sursik skola och Pedersöre gymnasium)

044-7557 035

 

Sonja Junttila


Johtava lomittaja

050-407 5465

sonja.junttila@pedersore.fi

Sonja Sundqvist-Pellinen


Ympäristönsuojelusihteeri

(06) 785 0163

050-326 0736

sonja.sundqvist-pellinen@pedersore.fi

Stefan Hellund


Tiemestari

(06) 785 0323

050-562 5707

stefan.hellund@pedersore.fi

Stefan Svenfors


Kunnanjohtaja

(06) 785 0101

050-512 0420

stefan.svenfors@pedersore.fi

Susanne Back


Kanslisti

(06) 785 0117

susanne.back@pedersore.fi

Tage Back


Mittausteknikko

(06) 785 0325

050-562 5711

tage.back@pedersore.fi

Tage Östman


Kiinteistönhoitaja

050 5625 702

Thomas Lindahl


Traktorikuljettaja

050-024 0153

Tomas Skog


Käyttöpäällikkö

050-405 4139

tomas.skog@pedersore.fi

Tommy Kroksjö


Kiinteistönhoitaja

044-7557 669

Tore Jungerstam


(06) 785 0511

050-400 4234

tore.jungerstam@pedersore.fi

Tore Sjöskog


Käyttöpäällikkö

050-554 5714

tore.sjoskog@pedersore.fi

Ulf Ågholm


Kuljettaja

050-026 7202

Ulrika Ahlskog


Pääkirjanpitäjä

(06) 785 0114

ulrika.ahlskog@pedersore.fi

Ulrika Björkell


Päiväkodinjohtaja

(06)785 0558

ulrika.bjorkell@pedersore.fi

Ulrika Stenmark


Kulttuuripäällikkö

(06) 785 0284

050-5166 169

ulrika.stenmark@pedersore.fi

Viktor Sjölund


Huoltomies

050-3532 528

Yvonne Borgmästars


Alkuopetuksen ja varhaiskasvatuksen ohjaaja

(06) 785 0204

044-755 7675

yvonne.borgmastars@pedersore.fi

Yvonne Krook


Kanslisti

040-714 2162

yvonne.krook@pedersore.fi

Yvonne Löf


Varhaiskasvatuksen ohjaaja

(06) 785 0208

yvonne.lof@pedersore.fi