Yhteystiedot

Anne Rönnskog


Terveystarkastaja

anne.ronnskog@pedersore.fi

044 721 9014

Anni Malinen


Kunnaneläinlääkäri, Uusikaarlepyy

anni.malinen@pedersore.fi

0500 337 006

Pankkikatu 37

66900 Uusikaarlepyy

Annika Porthin


Ympäristöterveydenhuollon päällikkö

050 502 2049

annika.porthin@pedersore.fi

Kaikutie 11

68600 Pietarsaari

Dmytro Gryshko


Vt. kunnaneläinlääkäri, Pietarsaari

dmytro.gryshko@pedersore.fi

050 572 8278

Kaikutie 11

68620 Pietarsaari

Eläinlääkäripäivystys


0600 399 700

Päivystys alkaa arkisin klo 15.00 ja päättyy seuraavana arkiaamuna klo 8.00. Viikonloppupäivystys alkaa perjantaina klo 15.00 ja päättyy maanantaiaamuna klo 8.00.

Gullvi Söderström


Vt. hygieenikkoeläinlääkäri

gullvi.soderstrom@pedersore.fi

050 447 1567

Gunilla Skog


Näytteenottaja

gunilla.skog@pedersore.fi

050 362 3480

Julia Hjulfors


Terveystarkastaja

julia.hjulfors@pedersore.fi

050 336 4561

Malena Flink


Hygieenikkoeläinlääkari

malena.flink@pedersore.fi

050 441 8952

Maria Lassus-Jensen


Valvontaeläinlääkäri

Maria.Lassus-Jensen@pedersore.fi

050 370 8053

Kaikutie 11

68620 Pietarsaari

Marjatta Palmroth


Sihteeri

marjatta.palmroth@pedersore.fi

050 3245 485

Oskar Finne


Terveystarkastaja

oskar.finne@pedersore.fi

050 362 3479

 

Outi Fränti


Terveystarkastaja

outi.franti@pedersore.fi

050 362 3478

Susanne Granbäck


Kunnaneläinlääkäri, Pännäinen

susanne.granback@pedersore.fi

0500 365 511

Jauhotie

68910 Pännäinen

Susanne Jankens


Terveystarkastaja

susanne.jankens@pedersore.fi

050 302 9079  

Valvontaeläinlääkäri (eläinsuojeluasioissa)


050 3708053

veterinar@pedersore.fi