Kontaktuppgifter

Anja Lillqvist


bespisningschef, tf. kosthålls- och städchef

06-785 0265

anja.lillqvist@pedersore.fi

Ann-Helen Mäkelä


Rektor i Överesse skola

(06) 785 0538

050-343 2503

ann-helen.makela@pedersore.fi

Carola Sjöblom


Biträdande rektor och lektor i Sursik skola

(06) 785 0256

044-0850256

carola.sjoblom@pedersore.fi

Christian Backlund


Rektor i Lepplax skola

(06) 785 0527

040-056 8619

christian.backlund@pedersore.fi

Frank Hjulfors


Rektor i Ytteresse skola

(06) 785 0535

frank.hjulfors@pedersore.fi

Glenn Sundstedt


Rektor i Purmo skola

(06) 785 0530

050-531 6791

glenn.sundstedt@pedersore.fi

Gullan Åström


Kanslist i Sursik skola

(06) 785 0257

gullan.astrom@pedersore.fi

Hanna Molander


Rektor i Edsevö skola

(06) 785 0513

hanna.molander@pedersore.fi

Jennie Lassfolk


Kurator

(06) 7850 296

044-755 7659

jennie.lassfolk@pedersore.fi

Johan Storbjörk


Rektor i Kållby skola

(06) 785 0519

050-563 2629

johan.storbjork@pedersore.fi

Katarina Barkar


Projektkoordinator

(06) 7850 140

katarina.barkar@pedersore.fi

Malin Muukkonen


Kurator

(06) 785 0296

044-085 0296

malin.muukkonen@pedersore.fi

Mari-Louise Rönnqvist


Kanslist

(06) 785 0273

pedersore.gymnasium@pedersore.fi

Maria Östberg


Rektor i Bennäs skola

(06) 785 0290

maria.ostberg@pedersore.fi

Martin Ahlskog


Rektor i Sursik skola

(06) 785 0255

044-7557 661

martin.ahlskog@pedersore.fi

Mats Höglund


tf rektor i Östensö skola

(06) 785 0291

mats.hoglund@pedersore.fi

Mika Järvinen


Koulutoimenjohtaja, rehtori

(06) 785 0514

mika.jarvinen@pedersore.fi

Monica Holmgård


Rektor i Sundby skola

(06) 785 0533

monica.holmgard@pedersore.fi

Monica Käcko


Rektor i Forsby skola

(06) 785 0516

050-595 3879

monica.kacko@pedersore.fi

Monika Eklund-Laurila


tf rektor i Pedersöre Gymnasium

06 - 7850 271

050-4349146

monika.eklund-laurila@pedersore.fi

Nancy Thylin


Kanslist

(06) 785 0253

nancy.thylin@pedersore.fi

Pia Boström


Rektor i Lepplax skola

(06) 785 0520

pia.bostrom@pedersore.fi

Sonja Hanhikoski-Sacklén


Kurator i Sursik skola och Pedersöre gymnasium

044-7557 035

sonja.hanhikoski-sacklen@pedersore.fi

Susanne Kackur


Rektor i Sandsund skola

06-785 0520

044-755 7038

Tore Jungerstam


Rektor i Bäckby skola

(06) 785 0511

050-400 4234

tore.jungerstam@pedersore.fi