Kontaktuppgifter

Ann-Britt Forsblom


Speciallärare inom småbarnspedagogik

(06) 785 0329

044-085 0886

ann-britt.forsblom@pedersore.fi

Camilla Nyman


Speciallärare inom småbarnspedagogik

(06) 785 0330

044-555 7618

camilla.nyman@pedersore.fi

Carina Hägg


Ekonomisekreterare, skolekonom

(06) 785 0254

carina.hagg@pedersore.fi

Catarina Herrmans


Chef för småbarnspedagogik

(06) 785 0201

044-585 0201

catarina.herrmans@pedersore.fi

Charlotta Elenius


Skolpsykolog

044-7258770

charlotta.elenius@pedersore.fi

Gunilla Häggman


Speciallärare inom småbarnspedagogik

044-710 1803

gunilla.haggman@pedersore.fi

Jennie Lassfolk


Kurator

(06) 7850 296

044-755 7659

jennie.lassfolk@pedersore.fi

Katarina Barkar


Projektkoordinator

(06) 7850 140

katarina.barkar@pedersore.fi

Malin Muukkonen


Kurator

(06) 785 0296

044-085 0296

malin.muukkonen@pedersore.fi

Margaretha Lampa


Kanslist

06-785 0203

margaretha.lampa@pedersore.fi

Nancy Thylin


Kanslist

(06) 785 0253

nancy.thylin@pedersore.fi

Rolf Sundqvist


Utbildningsdirektör

(06) 785 0250

050-514 7230

rolf.sundqvist@pedersore.fi

Yvonne Borgmästars


Ledare inom nybörjarundervisning och småbarnspedagogik

(06) 785 0204

044-755 7675

yvonne.borgmastars@pedersore.fi

Yvonne Löf


Ledare för småbarnspedagogik

(06) 785 0208

yvonne.lof@pedersore.fi