Päivähoito- ja opetusosaston yhteystiedot

IMG skolkansli
KÄYNTIOSOITE: Pedersören kunnantalo, Skrufvilankatu 2, 68910 Pännäinen
POSTIOSOITE: PL 1, 68911 Pännäinen
Puh: (06) 7850 253

KANSLIAN AUKIOLOJAJAT:
Maanantai 8.00-17.00, tiistai-torstai 8.00-16.00, perjantai 8.00-15.00
Kesäaikana (1.6. - 31.8.) maanantai - perjantai 8.00-15.00

OPETUSOSASTO

SÄHKÖPOSTI: pedersore.skolkansli@pedersore.fi
OPETUSJOHTAJA
Rolf Sundqvist puh. 06-7850 250, rolf.sundqvist@pedersore.fi
KOULUTOIMENJOHTAJA (suomenkielinen)
Mika Järvinen puh. 06-7850 514 mika.jarvinen@pedersore.fi
TALOUSSIHTEERI
Carina Hägg puh. 06-7850 254 carina.hagg@pedersore.fi
KANSLISTI, OPETUSOSASTO
Nancy Thylin puh. 06-7850 253 nancy.thylin@pedersore.fi
PROJEKTIKOORDINAATTORI
Katarina Barkar puh. 06-7850 140 katarina.barkar@pedersore.fi
KURAATTORI
Jennie Lassfolk puh. 06-7850 296, 044 7557659 jennie.lassfolk@pedersore.fi
Sursik skola, Purmo skola, Lepplax skola ja Edsevö skola
KURAATTORI
Malin Muukkonen puh. 06-7850 296, 044-085 0296 malin.muukkonen@pedersore.fi
(Bennäs skola, Bäckby skola, Forsby skola, Kållby-Heimbacka skola, Kyrkoby skola, Sundby skola, Ytteresse skola, Östensö skola ja Överesse skola.)
KURAATTORI
Linda Fagerudd puh. 044-7557 035
(Pedersöre gymnasium ja YA)

VARHAISKASVATUKSEN OSASTO

SÄHKÖPOSTI: dagvardskansliet@pedersore.fi
VARHAISKASVATUKSEN PÄÄLLIKKÖ
Catarina Herrmans puh. 06-7850 201 catarina.herrmans@pedersore.fi
KANSLISTI
Sonja Engström puh. 06-7850 203 sonja.engstrom@pedersore.fi  maanantai-tiistai
Margaretha Lampa puh. 06-7850 203 margaretha.lampa@pedersore.fi

 

VARHAISKASVATUKSEN ERITYISOPETTAJA
Ann-Britt Forsblom puh. 06-7850 329, 044-085 0886 ann-britt.forsblom@pedersore.fi
VARHAISKASVATUKSEN ERITYISOPETTAJA
Camilla Nyman puh. 06-7850 330, 044-555 7618 camilla.nyman@pedersore.fi
VARHAISKASVATUKSEN OHJAAJA
(myöntää päivähoitopaikkoja 1-5-vuotiaille) 
Yvonne Löf puh. 06-7850 208 yvonne.lof@pedersore.fi
ALKUOPETUKSEN/VARHAISKASVATUKSEN OHJAAJA
Yvonne Borgmästars puh. 044-755 7675 yvonne.borgmastars@pedersore.fi