Yhteystiedot

Tekninen toimisto

Konevarikko

 

Tekninen toimisto


Postiosoite: Pedersören kunta, PB 1, 68911 PÄNNÄINEN

Vierailuosoite: Skrufvilankatu 2, Pännäinen

Vikailmoitukset: kunnallistekniset häiriöt ja tiekunnossapito tehdään osoitteelle tekniska@pedersore.fi


Haluatko tulla henkilökohtaiselle käynnille? Varaa aika etukäteen!

 

Liljedahl-Lund Yvonne 
teknisen viraston päällikkö
puh. 06-7850 320, 050-5545 725
yvonne.liljedahl-lund@pedersore.fi
Sundqvist Peter 
kiinteistöpäällikkö
puh. 06-7850 170, 044-7557 662
peter.sundqvist@pedersore.fi
   
Djupsjöbacka Fredrik
projektiinsinööri
puh. 06-7850 321, 044-7557 601 
fredrik.djupsjobacka@pedersore.fi
Hellund Stefan 
tiemestari
puh. 06-7850 323, 050-5625 707
stefan.hellund@pedersore.fi
   
Forsström Patricia
suunnitteluinsinööri
puh. 06-7850 319
patricia.forsstrom@pedersore.fi
Pensar Anna-Karin 
kaavoittaja
puh. 0544-7557 619 
anna-karin.pensar@pedersore.fi
   
Back Tage 
mittausteknikko
puh. 06-7850 325, 050-5625 711
tage.back@pedersore.fi
Värnström Johan 
suunnittelija insinööri
puh. 06-7850 158, 050-5625 708
johan.varnstrom@pedersore.fi
   
Sundqvist-Pellinen Sonja 
ympäristönsuojelusihteeri
puh. 06-7850 163, 050-3260736
sonja.sundqvist-pellinen@pedersore.fi         
Björklund Hans
mestari, viheralueet
puh. 050-5545726
hans.bjorklund@pedersore.fi
   
Lillemor Björkvik 
kanslisti (tontit, tonttivuokrat)
puh. 06-7850 326
lillemor.bjorkvik@pedersore.fi
Jennie Wikström 
ympäristöntarkastaja
puh. 050-3260 736
jennie.wikstrom@pedersore.fi
   
Löfholm Kerstin
kanslisti (ympäristönsuojelu, tiet)
puh. 06-7850 327
kerstin.lofholm@pedersore.fi
 

                                                                                                  ↑sivun alkuun

Konevarikko


Varastotie 4, 68910 Pännäinen

puh. 06-7850 328


 

Lindahl Thomas
traktorikuljettaja
puh. 050-0240 153                                         
Ågholm Ulf
kuljettaja
puh. 050-0267 202                      
   
Kjellman Mikael 
työnjohtaja/rakennusmies
puh. 050-3219 238
Långnabba Christopher
huoltomies
puh. 044-7231886
   
Lill Maria
rakennusmies
puh. 050-3561 057
Sundqvist Jimmy
rakennusmies
puh. 050-5367 730
   

                                                                                                             ↑sivun alkuun


Kiinteistönhoitajien päivystyspuhelin 044-0850 887