Miljö- och byggnadsnämnden 1.6.2017 - 31.5.2021

Miljö- och byggnadsnämndens protokoll 1.6.2017-31.12.2017

Byggnadsnämndens protokoll till 31.5.2017

Byggnadsnämndens protokoll 2016

Miljövårdsnämndens protokoll till 31.5.2017

Miljövårdsnämndens protokoll 2016

Ordinarie

Ersättare
Häggman, Roger, ordförande Sandberg, Ola
Johansson, Tommy, vice ordförande        Grankulla, Anja
Edström, Hanna Inborr, Gun
Lillqvist, Anja Mattjus, Camilla
Rönnlund, Carina Ena-Vikström, Camilla
Westström, David Stenmark, Tore
Östergård, Jan-Olof Holmbäck, Nicklas
Backlund, Margot Sundkvist, John
Östman, Ronny Finne, Benita